advertise

طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی و دکوراسیون داخلی

شرکت کاران دکور به عنوان طراح و مجری غرفه های نمایشگاهی در سراسر کشور و همچنین با هدف ارائه خدماتی نوین و با کیفیتی درجه یک و در عین حال کاربردی، با بهره گیری از تیم مختصص و مجرب تاسیس گردیده است. کاران دکور همواره در کوشش است از طریق مشاوره و اجرای بی نقص و دقیق خدمات خود، در جهت جلب اعتماد و رضایت مشتریان قدم بردارد.
صداقت و همراهی مشتریان در تمام مراحل پروژه از اصلی ترین اولویت های این شرکت به شمار می آید. کاران دکور با بیش از یک دهه سابقه و تجربه موفق و حوزه طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی امانت دار اعتماد شما سروران می باشد. تیم ما؛ بروز ترین و کاربردی ترین و همچنین کارآمد ترین ایده ها را به شما پیشنهاد می کند.
نمونه پروژه های اجرایی کاران دکور را می توانید در همین وبسایت مشاهده فرمایید. هدف اصلی ما کوتاه سازی زمان سفارش تا تحویل غرفه و اهمیت به کیفیت اجرایی است تا تمامی خواسته های برپایی نمایشگاهی پرشکوه را برای غرفه داران گرامی برآورده سازیم. استعلام قیمت و ثبت سفارش می توانید با مشاوران ما در کاران دکور در ارتباط باشید. برای مشاهده تقویم آنلاین نمایشگاهی کلیک نمایید.

طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی و دکوراسیون داخلی

طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی | کاران دکور

از مهم ترین افتخارات کاران دکور، رضایت تمامی مشتریان خود در حوزه غرفه سازی نمایشگاهی و طراحی دکوراسیون داخلی است و این امر، از اصلی ترین سیاست های این شرکت به شمار می آید. غرفه سازی نمایشگاه با استفاده از اشکال طراحی های مختلفی تولید می گردند.
البته غرفه سازی نمایشگاه وابستگی شدیدی به نوع نمایشگاه و قوانین برگزار کننده و محل نمایشگاه دارد و ساخت غرفه برای هر یک از این شرایط با شرایط دیگر کاملا متفاوت است. مراحل و زمان غرفه سازی نمایشگاه و غرفه آرایی به مراحل و مدت زمان غرفه سازی نمایشگاه و طبعا مواد مصرف شده در آنها نیز گوناگون می‌باشد.
در ابتدا طرح سه بعدی طرح غرفه برای مشتریان آماده شده و به آنها ارائه می گردد و پس از نهایی شدن، برآورد هزینه‌‌‎های اجرایی انجام شده و اقدامات اجرایی آغاز می‌گردد. ما کاران دکور در خدمت شما عزیزان می‌ باشیم تا بهترین ایده ها را در زمینه طراحی غرفه و غرفه سازی نمایشگاه به شما ارائه نموده و یاری رسان شما جهت حضوری موفق در نمایشگاه هایتان باشیم.


در یک نگاه کلی می توان گفت که طراحی غرفه نمایشگاه، یک فرآیند مشترک از ادغام رشته های معماری داخلی، طراحی گرافیک، مهندسی، نورپردازی، و توسعه محتوا در جهت ایجاد تجربه برای مخاطب است که محصولات موجود در غرفه را معرفی نموده، مخاطب را درگیر کرده و به تعامل وا می دارد و در نتیجه بر درک آن ها از موضوع تأثیر عمیقی می گذارد.
در طی فرآیند طراحی و برنامه ریزی غرفه های نمایشگاهی، طراحان با متخصصان بخش های دیگری چون طراحان گرافیک، مهندسین سخت افزار و فنی ارتباط تنگاتنگی برقرار می کنند. فرآیند طراحی نمایشگاه بر اساس یک طرح مفهومی یا تفسیری، برای یک نمایشگاه ساخته شده است و موثرترین، جذاب ترین و مناسب ترین روش های برقراری ارتباط را تعیین می کند.
این فرآیند معمولا همانند روند معماری داخلی، از طرح مفهومی گرفته تا طراحی شماتیک و ساخت و اینستالیشن را طی می کند طراحی‌های خاص و جذاب نظر بازدیدکنندگان از نمایشگاه را جلب کرده و توجه آن‌ها را به سمت غرفه شما معطوف می‌کند. جهت استعلام قیمت کلیک نمایید.

فرم استعلام قیمت طراحی غرفه